כאבי גב בלתי מוסברים? איך יודעים שיש אבנים בכליות?

כאבי גב בלתי מוסברים? איך יודעים שיש אבנים בכליות?

אם אתם רוצים ללמוד איך יודעים שיש אבנים בכליות, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת המאמר שלפניכם, על מנת שתוכלו להתוודע לכל הפרטים החשובים הקשורים לנושא של אבנים בכליות.

בנוסף על כך, נעזור לכם ללמוד להבחין בין כאבי גב רגילים, לבין כאבי גב בלתי מוסברים אשר ייתכן שקשורים לתופעה של אבנים בכליות.

אז איך יודעים שיש אבנים בכליות? ואיך זה קשור לכאבי גב?

אחד מהסימפטומים לאבנים בכליות הוא כאבי גב, אבל אם אתם רוצים ללמוד איך יודעים שיש אבנים בכליות, חשוב שתלמדו גם להבחין בין כאבי גב רגילים לבין כאבי גב אשר קשורים לתופעה של אבנים בכליות.

אם אתם סובלים מהתסמינים הבאים, בנוסף על כאבי גב, ייתכן מאוד שאתם מתמודדים עם אבנים בכליות:

  • כאב בגב התחתון או מתחת לצלעות – כאבי גב כלליים בדרך כלל מורגשים ברחבי כל הגב, ככה שאם הכאב שאתם חווים ממוקד במרכז הגב או בכתפיים, קרוב לוודאי שלא מדובר על אבנים בכליות.
  • כאבים שבאים והולכים בגלים ומשתנים בעוצמתם – אם אתם רוצים ללמוד איך יודעים שיש אבנים בכליות, אחד מהתסמינים העיקריים של אבנים בכליות הוא עוצמות משתנות של כאב, בזמן שהאבנים בכליות עוברות דרך דרכי השתן. כאבי גב, לעומת זאת, בדרך כלל קבועים בעוצמתם.
  • כאבים שאינם נעלמים בזמן שאתם נמצאים בתנועה – כאשר אדם מתמודד עם כאבי גב, פעמים רבות שינוי בתנוחה יכול לסייע בשיכוך הכאבים, ולו רק למספר רגעים. אם אתם רוצים ללמוד איך יודעים שיש אבנים בכליות, חשוב שתדעו שכאבים כתוצאה מאבנים בכליות בדרך כלל אינם נעלמים בזמן תנועה, ושתנועות מסוימות עלולות אף להעצים את הכאב שאתם חווים.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

חיפוש עורכי דין

חיפוש עורכי דין

אפשר להגיד שאין אדם שלא יזדקק לפחות פעם אחת בחייו לעורך דין. זה יכול להיות עורך דין אשר עוסק בענייני תעבורה, בדיני עבודה, דיני משפחה,

קרא עוד »