מהי משחת פסטה ואיך הוא תורמת לעולם התפירה?

בעולם התפירה אנו מוצאים את עצמנו לא פעם מחפשים כיצד לבצע עיצובים חדשים או לשלב דוגמאות חדשניות בתוצרים שאנו יוצרים. רציתם לבצע הדפס על האריג? הוסיף דוגמה על הבד או על הבגד בסגנון מסוים או במיקום ספציפי? כאן מגיעה לעזרתכם משחת פסטה ותורמת את חלקה לעולם התפירה.

מהי המשחה ומהי התועלת שלה?

משחת פסטה הינה חומר ייעודי שמופיע בצורה של משחה מוכנה לשימוש וליישום על האריג. המשחה מכילה פיגמנטים של צבע שייתפסו היטב על האריג לאחר שהחומרים הנוספים במשחה יכינו את הכותנה ויגרמו לה לקלוט היטב את הצבע. באמצעות הצבע ניתן לעצב את הבגד ולהוסיף שלל דוגמאות מסוגים שונים ומגוונים מאוד.

חושבים להירשם לקורס תפירה למתחילים? הנה כל הפרטים >>>

להדפיס דוגמא כלבבכם ממש

כאשר אתם מעצבים בעצמכם בגד או כל טקסטיל אחר, אתם רוצים לעצב אותו ממש לפי טעמכם. כאשר אתם מחליטים לבצע הדפסה אתם רק צריכים למצוא את החומר המתאים שיוכל להיתפס כראוי על גבי האריג וגם להיות עמיד עליו לאורך זמן. כי בסופו של דבר בגד שימושי הוא בגד שעתיד לעבור כביסות באופן רציף. ככל המשחה תהיה עמיה ואיכותית יותר, כך היא תצליח לעצב לכם את הבגד באופן שישרת אתכם לאורך זמן רב במראה נפלא.

לתיאום פגישת ייעוץ והרשמה לבית ספר לאופנה >>>

לבחור עיצוב, צבע ודוגמה

לפני הכול חשוב לכם לבחור את העיצוב הרצוי, לשקול אילו צבעים מתאימים להיות נוכחים על גבי הבגד אותו אתם מעצבים ולבחור גם את הדוגמה. בשלב הבא אתם צריכים להצטייד במשחה איכותית וגם ללמוד על אופן היישום של המשחה. כי עבודה טובה ומדויקת תוכל להפיק לכם תוצרים מעולים ומדויקים מאוד. זו הדרך שלכם לעצב טקסטיל בעיצוב מיוחד ובהדפס אישי משלכם!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

קורס הערכת שווי דירה

קורס הערכת שווי דירה

כשאנחנו ניגשים לקנות או למכור דירה, אחד הפרטים החשובים ביותר שעלינו ללמוד ולדעת, הוא כיצד מעריכים את שווי הדירה. המחיר שאנחנו נדרוש עבור הדירה או

קרא עוד »

מה זה שמאות מקרקעין

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של שמאות מקרקעין, היות ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח עם השנים. מדובר על אחד התפקידים המורכבים ביותר

קרא עוד »