מורים פרטיים – איך מוצאים את אנשי המקצוע הטובים ביותר?

מורים פרטיים

מורה פרטי יכול "להקפיץ" תלמיד אל המקומות הראשונים בכיתה ולשפר משמעותית את הידיעות שלו במגוון מקצועות. תחומים כמו מתמטיקה, הנדסה גיאומטריה, אנגלית, היסטוריה וכולי נחשבים כאלה שלא מעט תלמידים מתקשים בהם ובמקרה כזה חשוב לקבל עזרה ממורה פרטי טוב.

כיום, יש מגוון מורים פרטיים שמספקים לימוד טוב יותר עם יחס אישי, מתן תשומת לב והקפדה על הלימודים במקצועות מסוימים ותפקידם ומטרתם לשפר ידיעות וציונים של תלמידים במקצוע כזה או אחר. 

אבל כיצד תבחרו עבור הילדים שלכם את הטוב ביותר? יש כמה דגשים שצריך לשים אליהם לב בבחירת מורה פרטי:

השכלה – שימו לב להשכלה של המורה. מורים פרטיים הם בדרך כלל סטודנטים בעלי תואר ראשון או שני או שהם סיימו לימודים אקדמיים. 

מומחיות – בחרו מורה פרטי על פי התחומים בהם הוא מומחה (מורה פרטי למתמטיקה בירושלים למשל). יש מורים פרטיים למתמטיקה ויש כאלה שילמדו אנגלית. החשיבות של התאמה המומחית של המורה לבין הצרכים של הילד גדולה במיוחד. 

מיקום – כעת יש לשים לב למיקום של המורה הפרטי ולבדוק כי הוא גר או לומד באזור קרוב למקום המגורים שלכם. כך תוכלו להפוך את הלימוד לנוח וזמין יותר. 

מחיר – בדקו כמה תעלה שעת לימוד. המחיר הממוצע לשעת שיער פרטי עומד על 80 שקלים לשעה. בדקו מה איכותו של המורה ביחס למחיר. 

חיבור בין מורה פרטי לתלמיד – קבעו עם המורה שבחרתם (מורה פרטית לאנגלית בראשון לציון למשל) שיעור אחד לניסיון (בתשלום כמובן) ובדקו כי היה חיבור וכימיה בין המורה לילד שלכם. חיבור וכימיה חשובים להצלחה של הילדים במקצועות הדרושים. כך תוכלו לבחור נכון את מי שיקדם את הילד שלכם בלימודים. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...