5 טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה

מתכננים לעבור דירה? ובכן רגע לפני שאתם אורזים את כל הפריטים שלכם בארגזים, ריכזנו בעבורכם כמה טיפים חשובים במיוחד:

1 – הובלת תכולת הדירה

אם יש ברשותכם כמות גדולה של ריהוט וארגזים, סביר להניח שתרצו להיעזר בחברת הובלות. אך אם אין ברשותכם כמות גדולה מידי, ומדובר בכמה רהיטים בודדים וארגזים קטנים, תוכלו לבצע את ההובלה בעצמכם, ולו באמצעות רכב מסחרי. כחלק מהמקרים בהם צריך רכב מסחרי, ישנו הצורך בהובלת תכולת הדירה, שכן רכב מסחרי יכול לאפשר לכם להוביל כמות גדולה של פריטים ממקום למקום.

2 – איך אורזים את זה?

רגע לפני שמבררים על הובלות, יש לארוז את כל הציוד בארגזים, ופה נעניק לכם טיפ חשוב שיסייע לעשות סדר בכל החפצים: רכשו מסקנטייפ בצבעים שונים! את כל הארגזים שצריכים לפרוק בחדר השינה סגרו עם נייר דבק בצבע אדום, את כל הארגזים שצריך לפרוק במטבח סגרו על נייר דבק בצבע כחול וכן הלאה. כך, כשהארגזים יגיעו אל הבית, תוכלו לבקש מהמובילים לסדר אתם לפי צבעים, מה שיקל עליכם באופן ניכר.

3 – פריקת ארגזים באופן מסודר

אחת הטעויות הגדולות ביותר של דיירים שנכנסים לראשונה לדירה, היא פריקת כל הארגזים בבת אחת. ובכן, זו טעות. יש לפרוק בכל פעם ארגז אחד, ורצוי לעשות זאת באופן מסודר – משמע, להתחיל עם חדר אחד, ורק אז לעבור לשני. זה יאפשר לכם לעבוד בצורה מסודרת וימנע בלגן בבית.

4 – יש רהיטים שעדיף לא לפרק

במעבר דירה נהוג לפרק את הרהיטים ללקים, ולאחר מכן להרכיב אותם מחדש כשמגיעים לדירה החדשה. ובכן, יש רהיטים שעדיף לא לפרק, אלא להעביר כמו שהם. מדובר בעיקר ברהיטים שנדרשו מסמרים רבים להרכיבם, וכמובן לא מדובר ברהיטים בסגנון של איקאה, אותם ניתן לפרק ולהרכיב בקלות.

5 – לא הכל חייב לעבור איתכם

מעבר דירה מהווה הזדמנות מצוינת להיפטר מפריטים שאינם נחוצים, ודברים שאספתם במרוצת השנים. כשאתם אורזים את המוצרים שלכם, וודאו שכולם נחוצים לכם, ואם ניתן להיפרד מפריט אחד או שניים – מה טוב.

מעבר דירה אינו תהליך פשוט והוא טומן בחובו לא מעט. אבל עם תכנון נכון, תוכלו לצלוח אותו ואפילו ליהנות. בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...