הקשר בין כסאות ארגונומיים לריכוז התלמידים

כסאות ארגונומיים

הגיע הזמן  להתחדש בכיסאות איכותיים ארגונומיים לריכוז התלמידים. ילדי ישראל שיהיו דור העתיד שיוביל את המדינה חייבים להתרכז על מנת להצליח בלימודים. התלמידים נמצאים בכיתה רוב שעות היום. הגיע הזמן שלכם ושל הילדים ליהנות מכיסאות איכותיים ונוחים במיוחד שישאירו את הילדים ישובים על הכיסא לכל אורך השיעור.

השפעת סביבת הלימודים על תלמידי בית ספר

רכישת כיסאות לגן או לבית הספר היא השקעה לטווח ארוך – לא מעט מנהלי בתי ספר ורשתות גנים שחושבים על רכישת כיסאות לבית הספר ולגן מבינים את החשיבות הגדולה והמשמעותית של קניית כיסאות מעוצבים ונוחים שישרתו אותם למשך דורות של ילדים שלומדים ומתחנכים במוסדות החינוך בניהולם. בבחירת כיסאות הלימוד חשוב מאוד להתאים את הגודל והצורה לתלמידים ולגילם. 

כיסאות איכותיים מבית Space Book– ארגונומיה בכיתה

כל כיסא מבית Space Book  ישאר עמיד ואיתן למשך שנים בהתאם לגיל ומימדיו של הילד. הכיסאות הם אלה שנותנים את הטון באווירה בכיתה. אנו ב- space Book שמים דגש על איכות הרהיטים שלנו שיהפכו לשלכם ועל מציאת פתרון המתאים לכל לקוח ולקוח בכל מוסד לימודי באשר הוא. אנחנו מבינים את החשיבות העליונה של הכיסאות הייציבים והמותאמים במוסד החינוך כיוון שהם מכתיבים את הטון ואת האווירה בכיתת הלימוד.

כיסאות המותאמים בארגונומיה תעזור לצוות המורים ולתלמידים

על פי מחקר שנערך בישראל, כיסאותיהם של כ-15% מתלמידי כיתה א' ושל 20% מתלמידי כיתה ו' נמצאו כלא מתאימים לילדים. אל תיפלו לסטטיסטיקה. השקיעו בילדים שמתחנכים במוסד החינוכי שאתם מנהלים. ההשקעה משתלמת.  הכסאות לבתי ספר שלנו מקלים משמעותית על כאב הישיבה לאורך שעות, ונותנים לתלמידים יציבה נוחה וטובה על הכיסא שעליהם הם יושבים כ-8 שעות ביום.

כיסאות ארגונומיים, אורטופדיים וייחודיים לילדים

הצורה של הכיסא מתאימה לתלמידים במיוחד על מנת שישבו במהלך שעות יום הלימודים בצורה טובה ונוחה אל מול הלוח, קשובים למורה ולשיעור בצורה טובה. כיסאות שכאלה תומכים בעמוד השידרה שלכם בצורה מצויינת ומלאה.

בואו לגלות מבחר נרחב של כסאות תלמידים ארגונומיים ונוחים במיוחד באתר של Spacebook .

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...