מיתוסים שחייבים לנפץ על קורס פסיכומטרי אונליין

בחינה פסיכומטרית היא דרישת חובה בדרך לאוניברסיטה או למכללות וניתן לחזור עליה רק במועד הבא, כלומר כעבור מספר חודשים. תוצאה נמוכה מהנדרשת מחייבת בחינה נוספת והוצאות נוספות, אם אתם עדיין מעוניינים להתקבל לחוג שבחרתם. רבים נבחנים בפסיכומטרי שנים לאחר סיום לימודי התיכון והם נדרשים לרענון ידע בפרקי הבחינה – חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית. לכן תעשיית קורסי ההכנה פורחת ומדובר בקורסים שאינם זולים ובצורך לחזור לסספסל הלימודים ולהתרכז בחומר הנלמד לאחר נסיעה מהבית, שעלולה להיות ארוכה ומתישה. למידה פרונטלית עלולה להיות קשה ומעיקה ולא להניב את התוצאות הנדרשות ולכן כדאי לשקול גם למידה אונליין ולהפריך מיתוסים שחייבים לנפץ.

היתרונות של קורס אונליין

רבים חוששים מקורס פסיכומטרי אונליין משום שאינם רגילים לשיטת הלימוד הזו ושבויים במיתוסים רבים על חסרונותיה. נכון שאינכם יושבים בכיתה עם תלמידים נוספים, כמו בימי בית הספר, אבל את הקוס מלמד מורה מוסמך בתחום וניתן להפנות אליו כל שאלה שתעלה בדעתכם. מיתוס נוסף הוא שהוראה אונליין אינה אפקטיבית לעומת הוראה פרונטלית, אבל הניסיון מוכיח שהוראה אונליין מאפשרת גם לתלמידים פחות טובים להצליח בעזרת תרגול רב והקשבה נוספת לקורסים המקוונים בכל שעה בה ירצו. קורס אונליין ניתן לרכישה אבל לפני כן עדיף לבדוק האם הוא אכן מתאים לכם ולצפות בשיעור לדוגמה ובפתיחות שיעורים, וכל זאת בחינם. רבים ימצאו בו פתרון הולם שעוזר בהכנה למבחן ומשפר את הסיכויים להשיג את התוצאה הרצויה.

למידע על קורס פסיכומטרי אונליין וקורס להשלמת בגרות במתמטיקה באינטרנט>>>

פנייה לחברה אמינה

קורסים אונליין מיועדים לכך שתעברו את הבחינה בציון הנדרש לכם כדי להירשם לחוג המבוקש באוניברסיטה או במכללה, ולכן חשוב לבדוק לפני הרכשה מיהם המורים ומה הרקע שלהם, וזאת כדי להימנע מהוראה לקויה ועוגמת נפש.   

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

קורס מנהלי הגנת סייבר

קורס מנהלי הגנת סייבר

תחום הסייבר מעניין אתכם? ובצדק, איפה עוד תוכלו להיכנס לעומק של מערכות, לנתק מקרי פריצות ואולי אף להשתתף בפעולות אבטחה מרתקות. מהו הדבר החשוב ביותר

קרא עוד »