כל הסיבות לא לנסות ללמוד תכנות לבד

כל הסיבות לא לנסות ללמוד תכנות לבד

לימודי תכנות אמנם אינם מורכבים מידי אך הם דורשים מיומנות רבה. כיום ניתן למצוא רבים הבוחרים ללמוד תכנות באופן עצמאי בבית ואין ספק כי מדובר בדרך נוחה אך היא לא תמיד מוצלחת. למורת היתרונות של למידה בשעות נוחות וחיסכון כלכלי לאפשרות זאת ישנם גם חסרונות רבים ההופכים אותה ללא מומלצת. לפניכם חלק מהחסרונות המדוברים.

לימודי תכנות בבית- כל החסרונות

החלטתם ללמוד תכנות בעזרת קורס פיתוח מעשי  או לעשות הסבה מקצועית לתחום ואתם מחפשים אחר הדרך הפרקטית והטובה ביותר לעשות זאת. רבים חושבים כי למידה עצמאית היא השיטה הטובה ביותר אך אין ספק כי מדובר בטעות וזאת ממספר סיבות:

  • אווירה לימודית תורמת רבות להצלחה. על מנת להצליח ליצור את האווירה הנכונה חשוב להיעזר במקום מסודר, תלמידים נוספים וכמובן מורה.
  • דרך יעילה מאוד ללמוד היא כמובן על ידי התנסות מעשית. לרוב, לימוד באופן פרטי מאפשר לימוד תיאורטי בלבד.
  • לימוד עצמאי לא יעניק לכם את התעודה אותה מקומות עבודה רבים דורשים מה שיגרום לכם לפספס מקומות עבודה פוטנציאליים.
  • פעמים רבות במהלך הלימוד אנו מוצאים כי לא הכול מובן לנו. למידה עצמאית לא מאפשרת קבלת עזרה או תמיכה ויכולה לגרום לתסכול וכעס רב.
  • לימוד עצמאי לרוב ידרוש מכם להשקיע זמן ארוך יותר בלימודים לעומת קורס מקצועי ומסודר אשר מוקצב בזמן שיעזור לכם לדעת מתי בדיוק אתם מתחילים ללמוד ומתי אתם מסיימים ויכולים כבר להתחיל לעבוד.

דווקא קורס תכנותלעיתים אנו מוצאים את עצמנו נמשכים אל עבר לימודים באופן עצמאי על מנת לצמצם עלויות אך אין ספק כי מדובר בדרך שלרוב אינה יעילה. על מנת להצליח באמת ולצאת אל שוק העבודה מצוידים בכל הידע והכלים להם אתם זקוקים חשוב לבחור בקורס מקצועי של קודינג אקדמי שיספק לכם את התוכן הרלוונטי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...