מהי שיטת NLP והאם יעילותה מוכחת?

אימון אישי בשיטת NLP

אם שמעתם פעם על שיטת טיפול NLP, חשוב שתדעו שמדובר על שיטת טיפול פופולארית מאוד, אשר לא מעט מטפלים בוחרים לטפל דווקא באמצעותה כיום. משמעותו של NLP – Neuro-Linguistic Programming  – ניתוב עצבי לשוני והוא הוגדר על ידי המפתחים שלו כחקר החוויה הסובייקטיבית  אם אתם מחפשים שיטת טיפול שיכולה לסייע לכם, ייתכן מאוד שכדאי שתבחרו דווקא בשיטה זאת.

מהי שיטת NLP?

הנחת היסוד של השיטה היא שהמציאות שאנו חווים אותה היא סובייקטיבית ולכן, כל מה שמייצר את החוויה שלו, את ההתנהגויות שלנו ואת הרגשות שלנו הן מבנים פנימיים. בשיטה זאת, לומדים כיצד להשתמש במוח ולקחת שליטה על ההרגלים, הפעולות והרגשות שלנו וכן, על האופן שבו אנחנו בוחרים לתקשר ולהגיב לגבי מצבים שונים. הייחודיות של שיטה זאת גובלת בשימושים שניתן לעשות בה. בהתאם לשיטה זאת, לא מספיק להבין מה גורם לאדם להתמכר למשהו, להיות בדיכאון, להיות דחיין ועוד, אלא, להתערב בכל מה שמתחולל אצל האדם ולסייע לו באמצעות כלים ותהליכים יישומיים ליצור שינויים חיוביים. שיטת הטיפול המדוברת רלוונטית עבור מגוון מצבים רחב ובכוחה לסייע לאדם להתמודד עם קשיים שונים בחייו.

האם שיטת NLP היא שיטה מוצלחת?

מוכח כיום שבאמצעות אימון אישי בשיטת NLP ניתן לסייע לכל אדם לחולל שינוים בחייו. באמצעות השיטה האדם לוקח אחראיות על חייו, לומד טכניקות שונות שיכולות לסייע לו להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל בעיה וכן, לחיות את חייו בצורה נינוחה יותר וטובה יותר. כמובן שחשוב מאוד לבחור במטפל מקצועי ומוסמך בתחום, אשר יודע כיצד לטפל בשיטה זאת בצורה הטובה ביותר ולנצל את כל היתרונות שבה לצורך סיוע לאדם שבוחר בטיפול דווקא בשיטה זאת.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

ללמוד קורס אנגלית באינטרנט

ללמוד קורס אנגלית באינטרנט

לא מרוצים מרמת האנגלית שלכם וכעת אתם רוצים לעשות פסיכומטרי או להירשם לאוניברסיטה? תוכלו פשוט ללמוד קורס אנגלית באינטרנט אשר יהיה מתאים לרמה שלכם. בעזרת

קרא עוד »