ביג שוט: מה כוללים לימודים בשוק ההון?

לימודים בשוק ההון

לימודי שוק ההון נועדו להקנות לתלמידים את היכולת לסחור בתחום ולרכוש את הכלים היעילים למסחר מוצלח. ולא מדובר על עניינים פשוטים, אלא על לימודים רציניים שכוללים מספר שלבים. להלן תוכלו לקרוא על השלבים השונים של הלימודים בתחום שוק ההון שתוכלו ללמוד עם גיא ברנד מייסד ביג שוט.

תיאוריה בסיסית – הלימודים נפתחים עם לימוד תיאורטי בו רוכשים התלמידים את ההיכרות עם עולם שוק ההון. הם מכירים את המונחים הבסיסיים ולומדים להכיר את כל המושגים הרלוונטיים לתחום. שלב זה הנו תיאורטי לחלוטין והוא אינו כלל התנסות או עשייה.

ניתוח והסקת מסקנות – לאחר שמכירים את כל המושגים עוברים לשלב הבא. בו מכירים את הגרפים ואת שיטות הניתוח הנכונות של הנתונים. הלימוד מקנה לתלמידים את היכולת לנתח נתונים ולהסיק על פיהם מסקנות נכונות.

טכניקות ואסטרטגיות – אחד הנושאים החשובים והשימושיים ביותר הוא לימודי טכניקות ואסטרטגיות מסחר. כאן מכירים התלמידים את שיטות המסחר השונות ואת האסטרטגיות הקיימות. כמו כן יבינו התלמידים כי לכל אחד מתאים לבחור אסטרטגיית מסחר הולמת שתתאים ליכולות ולכישורים שלו. שכן לא כל אחד יכול להצליח עם כל אסטרטגיה. כמו כן יבינו התלמידים כי עליהם להיות נאמנים לאסטרטגיה שהם בחרו ולנהל את המסחר בהתאם לאורך כל הדרך.

תרגול – לאחר שכל הידע התיאורטי קיים ניתן לעבור לשלב התרגול בקורס ביג שוט. שלב זה הוא שלב מעשי והוא נועד להקנות יכולות ולפתח מיומנויות רבות. המיומנויות הללו אשר באות לידי ביטוי במהלך ביצוע פעולות מסחר נרכשות ומקנות לסוחר את היכולת לסחור בפועל.

פיתוח התנהגות הולמת לסוחר – יש לשים לב לכך שסוחר מתנהל בצורה מסוימת. הוא מקבל החלטות לאחר מחשבה רבה ולא מבצע פעולות אימפולסיביות. כל תלמיד צריך לסגל לעצמו התנהגות כזו כדי שהוא יוכל לסחור כהוגן ולנהל את המסחר שלו בצורה הרצויה.

לימודים יסודיים ומקצועיים

אם אתם חפצים להצליח ולרכוש את כל הכלים להצלחה בואו והכירו את הקורסים של ביג שוט. זה המקום בו גם אתם תוכלו ללמוד היטב ולרכוש את כל הכלים להצלחה שלכם בשוק ההון. זה המקום לסוחרים שרוצים להצליח בשוק ההון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי

פסיכומטרי הינה בחינה המודדת כמה יכולות השכלתיות שלנו על ידי בחינה כמותית, לשון ואנגלית. הבחינה נועדה לצורך סינון אנשים המעוניינים ללמוד מקצועות מסוימים ואינם מתאימים

קרא עוד »
ספרי פסיכומטרי

ספרי פסיכומטרי

פסיכומטרי הוא אחד המבחנים החשובים ביותר שיצא לכם להיתקל בהם בחייכם. אם אתם מתכננים ללמוד במוסד אקדמי להשכלה גבוהה ותרצו ללמוד תואר ראשון, ברוב מסלולי

קרא עוד »