למה לשלוח את הילד לסאמר סקול בקיץ?

סאמר סקול

שוקלים לשלוח את הילד או הילדה אל עבר מחנה קיץ? ובכן, הנה כמה סיבות טובות להפסיק להתלבט ולשלוח את הילד למקום איכותי, מהנה וחוויתי שבו הקיץ המקרב ובא יהיה הכי זכור. לטובה כמובן.

פשוט לומדים אנגלית בכיף

לרכוש שפה זרה  זה לא ממש דבר פשוט, אבל אם לוקחים ילד שמתחיל ללמוד שפה זרה ומביאים אותו אל המקום שבו מדברים אותה ואותה בלבד, מקבלים ילד שלומד להכיר אותה ולהשתמש בה בצורה הרבה יותר טובה מכל טקסט שהוא למד לקרוא ולהבין בשיעור עם המורה. שליחה של ילדים וילדות אל סאמר סקול בקיץ מאפשרת לימודי אנגלית בסאמר סקול מבלי שהילד מבצע למידה משעממת בכיתה, אלא עם למידה פעילה והרבה, הרבה יותר מהנה.

מסתגלים יותר בארץ אחרת

אחד מן היתרונות של שליחת ילדים אל סאמר סקול בחול הוא העניין הזה של הקניית הרגלים חשובים כמו לדעת כיצד להסתגל במקום שבו לא נמצאים ההורים. אם הילד הוא כזה שההורים חינכו אותו בצורה טובה, אז כל הדברים הללו יבואו לידי ביטוי ברגע בו הוא ימצא את עצמו כאשר הוא עצמאי וברשות עצמו וצריך ללמוד להסתדר פחות או יותר, לבד. היכולת להסתגל היא חשובה בחייו של כל אדם, וזו דרך מעולה לרכוש אותה.

מכירים חברים חדשים בחול

לכל ילד יש רשימה של כמה חברים טובים שהוא מכיר בארץ. זה יכול להיות מהנה לא פחות להרחיב את מעגל החברים הזה אל כמה חברים שנמצאים הרחק מעבר לים. עם האינטרנט כל סוג של תקשורת נעשה להרבה יותר פשוט, עם שיחות שניתן לבצע בצ׳אטים ובשיחות וידיאו ללא עלות בכלל עם אנשים שחיים רחוק מכאן.

זו חוויה מעצימה לכל ילד

לצאת אל עבר מדינה אחרת ולהכיר שם מקום חדש עם אנשים חדשים זו חוויה מאוד חזקה שמלווה כל ילד עוד הרבה לאחר שזו הסתיימה לה. זו חוויה מכוננת שזכות לעבור אותה, ואם ההורים מציעים את האפשרות הזו כדאי לאמץ אותה בשתי ידיים ולעשות הכל על מנת שזו אכן תצא לפועל…

ראו גם: לימודי גלישת קייט סרפינג

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

קורס big data מה זה בדיוק?

קורס big data נחשב לאחד הקורסים החשובים והחיוניים ביותר, מאחר ומדובר על אחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק של היום. בעידן הנוכחי כולם נאלצים להתמודד עם

קרא עוד »