מורה לסקסופון – כיצד בוחרים מורה בצורה חכמה

מורה לסקסופון

בזמן שצעירים וצעירות רבים מתעניינים בלימודי גיטרה או תופים, ויש מי שבוחר ללמוד נגינה על פסנתר מסיבות אישיות, משפחתיות או אחרות, ישנם לא מעט צעירים וצעירות שדווקא מתחברים אל כלי נשיפה ומעוניינים ללמוד לנגן על סקסופון. 

אם בעבר היה נהוג לחשוב שמדובר בכלי אשר משמש להקות ביג בנד הקשורות למוזיקה ג'אז, בלוז, וסגנונות אחרים אשר פחות מושכים צעירים וצעירות, בוודאי בישראל, אזי שכיום אנחנו יודעים שסקסופון הוא כלי אשר ניתן למצוא גם בקרב לא מעט אמני רוק מסוגים שונים. הן להקות והן אמנים הנעזרים בלהקות ליווי, מחזיקים לא פעם נגני סקסופון לאירועים ואכן קיים ביקוש לנגנים בתחום זה. 

באופן טבעי, בדיוק כמו בכלים רבים אחרים, גם במקרה זה מי שרוצה לנגן בכלי באופן מקצועי ונכון צריך לקחת מורה לסקסופון שילמד אותו את רזי הכלי וילמד אותו כיצד לנגן בצורה נכונה. לשמחתנו אפשר למצוא היום מגוון רחב של מורים אשר יכולים ללמד כיצד לנגן בצורה נכונה. החוכמה היא לדעת כיצד לבחור את המורה הנכון. 

איך בוחרים מורה לסקסופון?

דבר ראשון שצריך לבדוק הוא, מי זה המורה, איזה ניסיון יש לו, כמה שנים הוא מנגן וכמה שנים הוא מורה, איזה סגנונות הוא מתמחה. 

דבר שני, יש לבחון המלצות וחוות דעת, לא רק על יכולותיו המקצועיות כנגן אלא גם בהיבטים נוספים, למשל בכל מה שקשור ליכולת שלו לעבוד מול תלמידים בגילאים שונים, בפרט בכל מה שקשור להיבטים של ללימוד תלמידים בשלבים מתחילים. 

דבר שלישי, יש לבחון את שיטות הלמידה שלו, וכן כמה פעמים בשבוע הוא מקיים שיעור, באיזו מתכונת, האם הוא מגיע אל בית התלמיד או שהתלמיד צריך להגיע אליו ופרטים טכניים, כולל עלויות. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...