לימודי רפלקסולוגיה לדעת איפה ללחוץ

לימודי רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה זה אחד מתחומי הרפואה המשלימה אשר נמצאת כיום בשימוש רב תחומי. אנחנו מוצאים כי אנשים רבים שלא כל כך האמינו ברפואה המשלימה, כבר הפנימו כי אולי לא בכל תחום של הרפואה המשלימה הם אכן ימצאו מענה אך אם מדובר ברפלקסולוגיה, הרי שמדובר במשהו שאין דומה לו. הרפלקסולוגיה היא שיטת טיפול ייחודית המתמקדת בנקודות על כף הרגל. ידוע כי כף הרגל היא כעין מפה של כל הגוף כולו וניתן להשפיע באמצעות כף הרגל על כל הגוף. אם לוחצים בנקודות הנכונות ניתן ליצור שינויים בגוף המשתקפות באותה נקודה. הכירו את מסלול הלימודים ברפלקסולוגיה

הרפלקסולוגיה מאפשרת כיום להגיע לריפוי מלא בהרבה מאוד מקרים כאשר כך חוסכים שימוש בתרופות או טיפולים מסוגים אחרים.

למה מועילה הרפלקסולוגיה?

הרפלקסולוגיה התבררה כמועילה מאוד בהרבה מאוד מקרים. אם אלו דלקות אוזניים ואם זה חיזוק המערכת החיסונית. כך גם מועילה הרפלקסולוגיה לבעיות פוריות כמו גם לבעיות הורמונליות שונות. אין ספק כי מדובר בפריצת דרך ובטיפול אשר מסייע להרבה אנשים ונשים, ילדים ותינוקות אשר סובלים מבעיות שונות או מחלות מסוגים שונים והם מעדיפים לפתור אותה באמצעים טבעיים.

פונים אל איש מקצוע

בכל מה שקשור לטיפולים רפלקסולוגים, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע אשר יש להם את הניסיון כמו גם את הידע בתחום והם מסוגלים לתת את המענה המדויק בהתאם לצורך.

לא כל מי שלמד סדנה בתחום הרפלקסולוגיה הוא אכן איש המקצוע שיהיה מסוגל לתת את המענה ואת הטיפול הממוקד הנכון. חשוב לוודא כי מדבר באיש מקצוע עם תעודות שלמד את התחום במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה למשל, ומכיר אותו לעמק והוא זה שיהיה מסוגל להעניק את הטיפול הכי נכון והכי מקצועי.

כי הוא אשר אמרנו. צריך לדעת אפה ללחוץ…

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

דיבור מול קהל

סדנה לדיבור מול קהל

שוב פעם זה קורה לכם. אתם צריכים לדבר מול העובדים האחרים ובמקום להתמקד במה שאתם צריכים להגיד כדי להעביר את המסרים שלכם אתם רק "שולחים"

קרא עוד »