איך לימודי סייבר ייראו בעתיד?

לימודי סייבר

אחד מהתחומים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא תחום הסייבר ואבטחת המידע. לימודי סייבר מכניסים אותנו לעולם מרתק, מעניין ומאתגר כאחד. כמו כן השכר בתחום הינו מהמתגמלים במשק ובשל הביקוש הרב לאנשי סייבר הרי שגם ניתן למצוא עבודה בתחום יחסית במהירות. לימודי הסייבר מתחלקים למקצועות שונים בענף הסייבר כאשר כל מקצוע הוא מסלול לימודי בפני עצמו. לדוגמה תוכלו להיות בקרי SOC או מיישמי הגנת סייבר או בכלל ארכיטקט הגנת סייבר. האפשרויות הן רבות ומגוונות ובדרך כלל לוקח כמה שנים להתמחות בתחום מסוים. 

היכן ניתן ללמוד היום בתחום הסייבר בצורה מקצועית?

במכללת See Security תוכלו ליהנות מקורסים מלאים בתחום הסייבר כאשר המסלול הלימודי מחולק ל2 קומות לימוד. הקומה הראשונה היא קורס של מספר חודשים שבו תלמדו מידע רב על התחום ומגוון רחב של נושאים ותתי נושאים בתחום, תכירו את עולם הסייבר לאורכו ולרוחבו ואת המקצועות השונים שתוכלו לבחור בהם. במהלך הקורס תדעו מה מלהיב אתכם יותר, במה אתם חזקים יותר, במה אתם חלשים יותר וכך למעשה תוכלו להגיע קומה השנייה של הלימודים שכבר מתמחה במקצוע מסוים שבחרתם ללמוד בתחום ענף הסייבר. 

איך יראו לימודי סייבר בעתיד?

ובכן אנו רואים בשנים אלה את המגמה שבה אנשים לומדים יותר ויותר קורסים והכשרות מקצועיות מהבית, דרך המחשב, באמצעות קורסים דיגיטליים, הרצאות ושיעורים בזום, מבחנים והסמכות אונליין ועוד. אנו מאמינים כי לימודי סייבר יהיו אפשריים באופן מלא דרך המחשב מהבית, כאשר תעודת ההסמכה תוכל גם כן להגיע דרך האינטרנט או להישלח בדואר. הדרך האפקטיבית ביותר ללמוד את התחום היא לעבור מסלול לימודי מסודר עם הקורסים הרלוונטיים לתחום שאתם רוצים ללמוד בתוך ענף הסייבר ופשוט להתחיל לעבוד בתחום כאשר אתם תצברו ניסיון תוך כדי תנועה וכשאתם מתפרנסים מכך.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...