עורך דין שלילת רשיון נהיגה – למה לא כדאי לעבור את זה לבד?

עורך דין שלילת רשיון נהיגה

אם הרישיון שלכם נפסל או נשלל – סימן שעברתם עבירות לא קטנות כמו למשל נהיגה תחת השפעה של סמים או אלכוהול, או שאולי אתם מעורבים בתאונה בה אתם הייתם אשמים ואחראים לתאונה, אולי צברתם יותר מידיי עבירות תנועה והרישיון שלכם נשלל, או שביצעתם אווירה אחרת שבגינה נשלל רישיון הנהיגה שלכם. קראו בהרחבה על ועדת ערר המכון הרפואי!

כדי להחזיר רישיון נהיגה שנשלל – דרושים מספר שלבים – החל מהגשת בקשה לבית המשפט עד הוצאת רישיון נהיגה מחדש הלל משלב לימודי נהיגה עד ביצוע מבחני תאוריה ושאר פעולות שאמורות להחזיר לכם את הרישיון ליד. אבל את התהליך הזה כדאי לא לעבור לבד בזמן שעורך דין שעוסק בתחום התחבורה והתעבורה יכול לסייע לכם להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר.

אבל מה עורך דין תעבורה יעשה עבורכם?

אשת מקצוע כמו דנה דוד עו"ד תעבורה, תוכל ללוות אתכם בכל שלב ושלב להחזרת הרישיון, החל משלב הערעור על פסק הדין (במידה והגעתם לבית המשפט) עד סיוע במקרים של עבירה פלילית והגשת כתב אידום תוך ביצוע כל התהליכים הדרושים כדי לקבל אותו בחזרה.

עורך דין שלילת רשיון נהיגה מקצועי, ילווה אותכם בתהליך וינסה לזרז תהליכים עד החזרת הרישיון ויעזור לכם להשיג את מבוקשכם. בנוסף לכך, עורך דין טוב יוכל למנוע שלילת רישיון במידה והוא טרם נשלל – לכן חשוב להיעזר באיש מקצוע הזה על מנת לקבל את הרישיון בחזרה.

בחרו איש מקצוע שמכיר באופן יסודי את חומרי הראיות בתיק שלכם ויכול לספק לכם הקלה בעונג במידה ויש איום כזה. בחרו את איש המקצוע שמכיר את כל לשכות התביעות בארץ ומקומות כמו בין דין לתעבורה ובכך תוכלו לצאת מהמצב העגום על הצד הטוב ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

כיריים אינדוקציה

אנשים רבים נאמנים לבישול בגז מכיוון שזו השיטה המוכרת ביותר עבורם. שפים רבים מעדיפים להשתמש בשיטת בישול שהם כבר מכירים מבפנים ומבחוץ במקום לעבור לאחת

קרא עוד »