5 טיפים מנצחים איך להפסיק להיות ביישן

1325951-min

לא מצליחים להשתלט על הביישנות שלכם? אם אתם רוצים להתגבר על החששות ולהתחיל לחיות את החיים שלא מבלי לתת לפחדם לנהל אתכם, תתחילו בכך שתתייחסו לטיפים שנזכיר במאמר. הם יעזרו לכם להבין בדיוק איך להפסיק עם הביישנות.

  1. תשתפרו בהדרגה – נסו לפגוש אנשים זרים ולשוחח אתם בהדרגה. בהתחלה תעשו את זה עם חברים קרובים ובהדרגה תנסו להיפתח לאנשים נוספים.
  2. תשוחחו עם אנשים זרים – תקיימו שיחות קצרות עם אנשים זרים, כמו למשל מוכרים בחנויות. זה יאפשר לכם להתגבר על הביישנות ולאט לאט לשפר את הכישורים החברתיים שלכם.
  3. קחו כדור הרגעה – יש אנשים שמצליחים להשתלט על הביישנות שלהם כאשר הם נוטלים כדורי הרגעה. אם אתם חושבים שזה יוכל לעזור לכם, פשוט תיקחו כדורים מתאימים.
  4. טיפול פסיכולוגי – תוכלו לשקול טיפול פסיכולוגי אם אתם רוצים לשפר את ההתמודדות עם הביישנות ולדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת  לטפל במצב באופן יעיל.
  5. אל תוותרו לעצמכם – על אף הקשיים שאתם חשים כאשר אתם נאלצים להתמודד עם אנשים זרים, תזכרו שאם תתמידו בטיפים שהזכרנו, בטווח הארוך תוכלו לראות איך הכישורים החברתיים שלכם משתפרים בסופו של דבר.

תלמדו להכיר את עצמכם וכל מה שאתם יכולים לעשות על מנת לשפר את הביישנות שלכם ולהיות במצב שבו אתם יכולים להיות חברתיים יותר.

כל אחד יכול להתגבר על ביישנות

אל תתנו לביישנות לנהל את החיים שלכם ותדעו שאם רק תחליטו לעקוב אחר הטיפים שלנו, הכול יוכל להפוך להיות הרבה יותר טוב בחיים שלכם. תוכלו לנהל קשרים חברתיים הרבה יותר עמוקים ולהכיר אנשים חדשים שפשוט לא היה יוצא לכם להכיר במצב אחר.

למידע נוסף וייעוץ מקצועי פנו לעדי שניידר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...