מורים פרטיים במתמטיקה – מועיל או מזיק

מורים פרטיים במתמטיקה - מועיל או מזיק

רבים הם התלמידים אשר אינם מצליחים להשתלב בלימודי המתמטיקה. הם מוצאים את עצמם תוהים וטועים ובעצם הם ממש לא מבינים מה מצופה מהם. כי מקצוע כמו מתמטיקה הוא בהחלט לא משהו שכולם מבינים או מסתדרים אתו.

כאן נכנס הצורך בסיוע של מורים פרטיים. תלמידים רבים למעשה מתחילים לקלוט את החומר רק לאחר שהם יושבים מול מורה פרטי אחד על אחד. פתאום הם מגלים כי הסיפור הוא לא כל כך מורכב והם כן מצליחים להבין את החומרים הנלמדים. מנגד יש כאלה הסבורים כי הלימוד הפרטני לא יהיה ממש יעיל והוא גם לאר יהיה אפקטיבי.

הם מנסים להסביר את העניין בטיעונים שונים ובהסברים מלומדים כאלה ואחרים אך הם לא ממש משכנעם חייבים לומר….

הוראה פרטנית – בהתאם לרמה ולצורך של התלמיד

ברור מעבר לכל ספק כי כאשר התלמיד יושב מול מורה פרטי לצרפתית או כל מקצוע אחר, ורק הוא זה שנמצא מולו – הרי שהוא יהיה מסוגל לאתר את הקשיים של התלמיד, הוא יראה היכן ם המקומות אשר בהם הוא נתקע והוא יוכל להצביע על נקודות התורפה ועל המקומות אשר בהם הוא מתקשה. אין ספק כי כך הוא גם ידע להשקיע ולהעניק לו את ההסברים המתאימים במקומות שם הוא באמת זקוק להם.

ההצלחה מדברת בעד עצמה

המציאות מוכיחה כי התלמידים אשר אכן לומדים מתמטיקה מול המורה הפרטי מצליחים לקלוט את החומרים הנלמדים בצורה טובה הרבה יושת ולמעשה לא נדרשים יותר מידי שיעורים על מנת להעלות אותם על דרך המלך. הם פתאום מתחילים להצליח, הם מבינים את החומרים והמבחינים שלהם הופכים להיות סיפור של הצלחה.

אם יש מישהו שמנסה לשכנע אתכם כי שיעורים פרטיים הם לא משהו רלוונטי ולא נחשב כמשהו יעיל, תנו להם להתווכח עם המציאות בשטח. אפשר להיווכח בברור כי תלמידים אשר לא השקיעו בלימודים פרטיים לעומת אלו שכן השקיעו כאשר שניהם התחילו מאוצה נקודת מוצא, הצליחו להגיע לציונים טובים פי כמה וכמה ביחס לאלו שלא למדו את השיעורים הפרטיים. ברור אם כן כי שווה להשקיע בשיעורים הפרטיים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

ספרי פסיכומטרי

ספרי פסיכומטרי

פסיכומטרי הוא אחד המבחנים החשובים ביותר שיצא לכם להיתקל בהם בחייכם. אם אתם מתכננים ללמוד במוסד אקדמי להשכלה גבוהה ותרצו ללמוד תואר ראשון, ברוב מסלולי

קרא עוד »
מהי כריכת ספרים

מהי כריכת ספרים

אם כתבתם ספר ואתם מעוניינים להוציא אותו לאור, אתם בוודאי יודעים שלאחר כתיבת הספר, יש לבצע מספר שלבים שונים שיהפכו את הדפים שכתבתם לספר, כאשר

קרא עוד »