קורס אוטומציה 5 כוכבים – כיצד בוחרים את הקורס הנכון

קורס אוטומציה 5 כוכבים

אחד הקורסים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים וצעירות, הוא קורס אוטומציה חינם. מדובר על קורס שמכשיר את הבוגרים שלו לעסוק בתחום של QA, כל מה שקשור לבדיקת תוכנה, בין אם זה באופן ידני ובין אם זה באופן אוטומטי. אוטומציה כידוע, היא השלב בו מפתחים את הכלים בשביל לבצע בדיקות באופן אוטומטיות. 

קורס זה נחשב פופולארי בגלל הביקוש הרב שיש למומחי אוטומציה, מה שיוצר גם תנאי שכר מאוד איכותיים, וכן ניתן להיכנס לשוק בקלות יחסית. זאת להבדיל, נניח, מתחומים אחרים בעולם המחשבים שמחייבים תהליכי למידה ארוכים יותר ודורשים הרבה יותר ניסיון, ותק וכדומה. 

בישראל, יש מספר מוסדות ובתי ספר שמעבירים קורסים בתחום זה, בדקו קורס אוטומציה גל מטלון. הקורס מועבר על ידי מומחים בעלי ידע מעשי ותיאורטי, אשר מספקים מהניסיון והידע שלהם לסטודנטים, בעזרת תוכנית לימודים רלוונטית. צריך לומר, במהלך השנים התחום השתנה וסביר להניח שעוד ישתנה, בגלל שמתגלים כלים ושיטות חדשות לפעולה. 

כיצד בוחרים את הקורס הנכון?

ראשית, יש לבחון מה בדיוק מציעים במסגרת הקורס. מה כוללת תוכנית הלימודים, איך בדיוק אפשר להשתמש בה במציאות, באופן מעשי. 

שנית, יש לבחון כמה זמן נמשך הקורס, עם איזו תעודה יוצאים ממנו וכיצד ניתן להשתלב בעזרת הקורס בעולם המעשי, כלומר עד כמה באמת התעודה משתלמת אם רוצים לעסוק תחום באופן מקצועי. 

שלישית, חשוב לבדוק כיצד המקום יכול לעזור בתהליך מציאת עבודה וכן, אם יש אפשרות לקורסים מתקדמים יותר, במידה ורוצים להרחיב את היריעה בנושא. 

מעבר לכך, יש צורך לבדוק כמובן אילו תנאים נדרשים בשביל להתקבל לקורס, כמה עולה קורס כזה, כמה פעמים הוא נערך במהלך השבוע והאם ניתן בזמן הזה גם לעבוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

לימוד תופים

לימוד תופים

אם אתם מוצאים את עצמכם מתופפים על השולחן או על כל דבר שזז, מחפשים מקצבים, אוהבים להוציא אנרגיה בלתת מכות קלות על משהו ואתם שולטים

קרא עוד »