חברות שרתים וירטואליים מומלצות

קורס מחשבים לילדים

אתרי האינטרנט מאוחסנים כיום באמצעות חברת שרתים וירטואליים. כיצד לבחור את החברה המובילה בתחום? ובכן, באמצעות המלצות. במדריך זה נציג לכם את שלוש החברות המובילות והמומלצות בתחום – לצורך בחירה נכונה.

בחירת חברה בעבור שרת וירטואלי: הכירו את שלוש החברות המובילות בענף

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הוקמו עשרות חברות אשר מתמחות בתחום של שרתים וירטואליים. למעשה, שרת וירטואלי מהווה את הדרך הטובה ביותר לאחסן את האתר, לאבטח אותו וכן לקדם אותו באופן נכון ויעיל. אולם, לא מעט בעלי אתרים מתלבטים לגבי החברה המובילה בתחום, כחלק מריבוי השחקנים בשוק. בכדי להקל עליכם בתהליך, להלן שלוש חברות שרתים וירטואליים אשר זכו להמלצות מקיר לקיר:

GNS

GNS היא חברה אשר זוכה להמלצות רבות, ולא בכדי. GNS היא חברה ישראלית שמובילה בתחומה ומספקת לקהל לקוחותיה שרתים וירטואליים בהתאמה אישית, וכן מציעה שירות מקצועי אשר ניתן דרך אנשי מקצוע מהמובילים בענף. באמצעות השרתים הווירטואליים של החברה תוכלו לנהל בצורה טובה יותר את האתר שלכם, ואף לקבל סיוע לצורך קידום האתר הן ברשתות החברתיות והן דרך מנוע החיפוש של גוגל. היתרון הבולט של החברה נובע מכך כי היא מעניקה הצעת מחיר אטרקטיבית בעבור שימוש בשרתים הווירטואליים, כמו גם מציעה שרת IP ייעודי אשר מאפשר אחסון גמיש וביצועים מעולים מבחינת זמן העלייה של האתר. ברחבי הרשת ניתן לאתר לא מעט המלצות חמות על החברה, כמו גם באתר הרשמי, לאור הביצועים המצוינים וכן המענה האנושי אשר ניתן דרך נציגים ישראליים.

SiteGround

חברה בולגרית אשר מציעה שירות של שרתים וירטואליים באמצעות מנוי אישי, כמו גם אפשרות של אבטחה מלאה אשר מתבצעת באמצעות סריקה תמידית של וירוסים וניסיונות פריצה לאתר. אולם, יש לקחת בחשבון כי השירות של החברה הוא לא זול ביחס לחברות ישראליות, ולכן יש לקחת זאת בחשבון בעת יצירת קשר עם נציגי החברה מעבר לים.

SPD

חברה מחו"ל אשר מאפשרת לקבל שרת וירטואלי בלתי מוגבל מבחינת נפח האחסון, כמו גם זמני טעינה מהירה. נוסף לכך, החברה מציעה חבילה מתקדמת אשר עלותה יכולה להגיע למאות שקלים, ועל כן היא נחשבת ליקרה אך איכותית בכל הקשור לניהול אתר כמו גם תהליך הקידום.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...