קורס ליצירת זמן – על הקשר בין זמן פנוי להגשמת מטרות

קורס ליצירת זמן

אין דבר יקר יותר לאדם מזמן. נכון שיש דברים חשובים יותר, וכנראה גם יקרי ערך, כמו ילדים, משפחה, בריאות וכדומה, אך בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר לכל אדם הוא איך לנהל את הזמן נכון , כך שיווצר לו זמן פנוי בעזרתו הוא יוכל להגשים חלומות ומטרות, לעמוד ביעדים, להתכונן נכון לתהליכים, לבצע אותם בצורה חכמה, וכן אם יש לו זמן פנוי, אז הוא יוכל לבלות יותר עם ילדיו ובני משפחתו, לשמור טוב יותר על הבריאות שלו, ללמוד ועוד.

עם השנים, המשמעות של זמן פנוי הפכה להיות הרבה יותר חשובה ורלוונטית בקרב קהלים שונים. אם בעבר היה ברור שהזמן צריך להיות מחולק בין עבודה למשפחה, בצורה מאוד ברורה, קשיחה, כאשר לכל אחד מבני הבית, יש הגדרות ותפקידים ברורים, הרי שעם הזמן זה השתנה, והיום יש ניסיון לייצר כמה שיותר זמן פנוי, הן בשביל להגשים מטרות אישיות והן בשביל לעמוד לרשות המשפחה הקרובה והמורחבת. 

כיצד לומדים להשתמש בזמן פנוי לצורך הגשמת מטרות

קורס ליצירת זמן והגשמת מטרות מלמד שימוש נכון בזמן , עניין של סדר עדיפויות מחד, ותהליך יעיל ונכון של ניהול הזמן. אם עושים את שני הדברים, אז יודעים איך לעבוד נכון עם הזמן ובסופו של דבר להגשים את המטרות והיעדים שעומדים למולנו. 

למשל, אם אנחנו יודעים להחליט מה נכון וחשוב עבורנו ומה לא, אז אנחנו נקבע סדר עדיפויות מה לעשות ועל מה לוותר, אנחנו גם נקבע לוח זמנים קפדני ממנו לא נחרוג, בשביל שנוכל בסופו של דבר לנצל את הזמן שעומד לרשותנו בצורה נכונה, הן בשביל שנוכל לעמוד במטרות וביעדים שלנו והן בשביל שנוכל ליהנות מזמן פנוי, למנוחה, בילויים, או כל דבר אחר שעולה בראשנו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

לימודי פסנתר

לימודי פסנתר

לימודי פסנתר יכולים להתאים לכל אדם שמעוניין לקדם ולפתח את הכישורים המוסיקליים שלו. אם בעבר היה מדובר על שיעורים שמיועדים בעיקר לילדים, הרי שהיום ניתן

קרא עוד »