חושבים להתחיל לגלוש? כדאי לבדוק את בית הספר הבא לגלישה

בית הספר הבא לגלישה

חושבים להתחיל לגלוש? מזומנים להכיר את בית הספר לגלישה שנותן לים את הכבוד ולכם את כל הכלים לגלישה.

הים מביא איתו תחושה של חופש, שקשה למצוא במקומות אחרים. אבל ים זה לא רק חופש אלא גם עוצמה. הוא מכניס פרופורציה לחיים ונותן מסגרת של טבע פתוח ובלי גבולות. ומי שרוצה להכיר את הים בצורה חדשה ולהפוך אותו למגרש המשחקים והספורט המלהיב והסוחף, ייהנה להתחיל לגלוש בצורה נכונה. אם אתם חושבים לגלוש, כדאי לכם לבדוק את סרף סייקל, בית הספר לגלישה. זו יכולה להיות נקודת הכניסה שלכם לפעילות מלהיבה ותוססת, לכל גיל.

הכי גדולים בצפון

אפשר לומר הרבה דברים על מועדון הגלישה סרף סייקל ואביזרי גלישה אבל מקום טוב להתחיל בו זה הוותק והגודל. זה בית הספר והמועדון לגלישה, הכי גדול בצפון. אפשר לגלוש בו עם טובי מדריכי הגלישה והוא פועל בכל השנה, קיץ וחורף. המקום פועל כבר מעל עשר שנים והוא הוציא מתוכו גם גולשים מחוננים שהגיעו להישגים והצלחה בתחרויות. במועדון ובבית הספר לגלישה תמצאו מגוון רחב של שירותים משלימים כגון עמדות אחסון לגלשנים ולוקרים. יובילו אתכם צעד צעד, באווירה נעימה, תוססת, חברתית ולא פחות חשוב – מקצועית.

מגוון גילאים מוזמנים

בבית הספר לגלישה של סרף סייקל פועלת עמותה שמקיימת פעילויות מגוונות ומלהיבות. במקום תמצאו קבוצות חתירה, חוגים לילדים בגלישת גלים, גלישת סאפ, קבוצות גלישה תחרותיות ועוד המון פעילויות. אם אתם רוצים להתחיל לגלוש ולא משנה בני כמה אתם, זה המקום הנכון. מגוון גילאים מוזמנים, ילדים, נוער ומבוגרים. אפשר להצטרף לשיעורי ניסיון, ללמוד במסגרת חוג קבוע, לשלב טכניקות מגוונות ולהכיר סוגי גלשנים שונים. בית הספר בהנהלת גיל הורוביץ, גולש וותיק ומנוסה (וגם מהנדס), מרצה בווינגייט וגם בעל תעודת מדריך שייט. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...