הסכם ממון לפני או אחרי החתונה

1255396-min

אם החלטתם להתחתן, אתם בוודאי תוהים האם כדאי לכם לערוך הסכם ממון וכן, האם כדאי לכם לערוך את ההסכם המדובר לפני החתונה או לאחר החתונה. שתי האופציות מקובלות וקבילות לגמרי בבית המשפט. לא מעט זוגות מתלבטים האם כדאי להם לחתום על הסכם ממון לפני החתונה ולהעיב על האווירה החגיגית, הרומנטית והאופורית עם דילמות כספיות ומחשבות לא נעימות על מה יקרה במקרה של פרידה, או שפשוט כדאי לדחות את הסכם הממון יחד עם כל המריבות והכעסים שהוא יכלול לכלול במהלכו, לאחרי החתונה.

הסכם ממון לפני או אחרי החתונה- מה כדאי?

ללא מעט זוגות נוח מאוד לדחות את עניין הסכם הממון לאחר החתונה שכן, ישנו חשש שעריכת הסכם ממון לפני החתונה זה דבר שעלול ליצור ביו בני הזוג קשיים רבים ובעיות שונות שעלולות להעיב על התקופה המרגשת והמיוחדת. לעומת זאת, כאשר הקשר כבר יציב וממוסד, נוח יותר להגיע להסכמות הרלוונטיות להסכם ממון ועל כן, יש לא מעט זוגות שיעדיפו לערוך את הסכם הממון אחרי החתונה שלהם. אולם, יחד עם זאת, חשוב מאוד לערוך הסכם ממון דווקא לפני חתונה, על מנת להגיע לחיים הממוסדים והמשותפים כאשר יש כבר יש הסכם ממון ולהיות רגועים שכל העניין הכלכלי בין בני הזוג מוסדר ובמידה ויקרה משהו חלילה, הם יוכלו להסתדר היטב באמצעות ההסכם.

כיצד עורכים הסכם ממון?

בסופו של דבר, לא משנה אם החלטתם לערוך הסכם ממון לפני החתונה או אחרי החתונה, חשוב מאוד לערוך אותו בצורה הטובה ביותר. על כן, יש לבחור בשירותיו של עורך דין הסכם ממון מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יסייע לבני הזוג להגיע להבנות הנדרשות לקראת חתימה על הסכם ממון ולעבור את כל התהליך בצורה קלה ונוחה עד כמה שיותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

קורס ייעוץ משכנתא

קורס ייעוץ משכנתאות

הבנקים יודעים יפה מאוד לשווק משכנתאות, אבל הציבור הבין שהוא עלול לשלם על כך ביוקר. מכיוון שהביקוש לייעוץ משכנתאות התרחב מאוד ומדובר במקצוע שאפשר להתפרנס

קרא עוד »