קורס צילום פורטרטים – הפכו את התחביב למקצוע

קורס צילום פורטרטים

האם אתם אוהבים לצלם אנשים? האם לצילומים הללו יש ערך מוסף מבחינתכם? אוהבים לתפוס אנשים ברגעים נדירים? זה הזמן להירשם לקורס פורטרטים.

כאן תוכלו לקרוא על קורס צילום פורטרטים – הפכו את התחביב למקצוע.

מהי מטרת קורס צילום פורטרטים?

מן הסתם לקורס זה יש מטרה. באמצעות הלימודים תוכשרו לצלם דיוקנאות של אנשים, הן בתוך הסטודיו והן מחוצה לו.

מה לומדים?

כאשר תצטרפו לקורס צילום פורטרטים , תלמדו כיצד לצלם דיוקנאות של אנשים ומכל הגילאים, איך לעשות שימוש נכון בתאורה, כל זאת באמצעות שימוש בעזרים שונים הקיימים בסטודיו.

פיתוח חשיבה יצירתית

זאת ועוד, במהלך הקורס תלמדו לפתח חשיבה יצירתית, כיצד לעשות שימוש יצירתי באמצעות התאורה, וכיצד מעמידים את מושא הצילום ולא רק, אלא גם איך מביימים אותו, כך שהצילום יצא גם מוצלח, מקצועי, ובעיקר יעיד על היצירתיות הטמונה בכם. זהו נושא מרתק במיוחד, לא מצלמים דוגמניות, אלא "אנשים אמיתיים".

את מי תצלמו?

המטרה העיקרית של קורס צילום פורטרטים היא להקנות לכם את כל הכלים האפשריים ואת הידע הנדרש על מנת לצלם פורטרטים בצורה מקצועית. בנוסף, לאחר שיהיה לכם די ויותר ניסיון בתחום צילום פורטרטים, תוכלו לבנות בסטודיו תיק עבודות משלכם, ולעשות בו שימוש גם לאחר מכן.

מודליסט/ית בסטודיו

בכדי שתוכלו להתאמן ולעבוד על הדבר האמיתי, יהיו נוכחים מודליסטים בשיעור, תפקידם הוא לדגמן וכך תוכלו לצלם את הדיוקן מכל זווית אפשרית, וכמובן לבקש מהמודליסט לשנות תנוחה וכדומה.

מיהם המורים?

בבית ספר לתקשורת חזותית, מועסקים מיטב הצלמים בישראל, כאלה שאנו מכירים אותם ואת שמותיהם מהעיתונות ואמצעי המדיה השונים. צלמים עתירי ניסיון, אשר מתמחים בין היתר בצילום פורטרטים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי

כמעט כל מי שבוחר לגשת לבחינה הפסיכומטרית, מוכן להשקיע בקורס פסיכומטרי איכותי ומושקע. אומנם נכון כי ישנם אנשים שמסוגלים ללמוד בצורה עצמאית, ללא שום צורך

קרא עוד »
פתיחת חשבון בנק

פתיחת חשבון בנק

פתיחת חשבון בנק היא פעולה שרבים מאתנו מתעניינים בה מדי שנה, בחלק מהמקרים עבור עצמם ובחלקם עבור הילדים. כיצד מומלץ לעשות זאת באופן מיטבי? במאמר

קרא עוד »