זקוקים לחומרים לבניית מודלים

flower-1992934_640

בניית מודלים נדרשת מטעמים שונים. מודל עשוי לשמש כאב טיפוס לפני יצור מוצר אך באותה המידה הוא עשוי לשמש להמחשה למטרה אחרת. לדוגמא, בנייה של מודל מקובלת בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. עוד בשלבי הלימודים נדרש מעצב הפנים או האדריכל להתנסות עם עיצוב דגמים ומודלים להמחשת חזונו ליישום עקרונות יישומיים. זקוקים לחומרים לבניית מודלים? אלה הדברים שיעזרו. 

חומרים לבניית מודלים ומידת העמידות 

בחירת חומרים לבניית מודלים צריכה להיעשות הן לפי תכלית הדגם והן בהתאם למידת העמידות הרצויה. במידה והמודל נדרש לעמוד בסטנדרט של עמידות יוצאת דופן, צריך להביא בחשבון חומרים עמידים בהתאם. מידת החוזק של חומרים לבניית מודלים תלויה בצפיפות החומר, בהרכבו הכימי ובתהליכי הייצור. חומרי יצירה חובבניים לא תמיד יספקו את העמידות הרצויה. עדיף לרכוש חומרים ייעודיים לבניית מודלים, ברמה מקצועית. 

חומרים צבועים או לא צבועים 

חומרים לבניית מודלים יכולים להיות בעלי רמות שונות של גימור. חומרים בלתי צבועים הם חומרים שמעצב המודל עשוי לצבוע בהמשך, לפי צרכים כאלה או אחרים. אולם במידה ומדובר בבניית מדל מורכב ועמוס פרטים, ניתן לרכוש חומרים צבועים ומוכנים מראש. לדוגמא, אם יוצרים מודל של מטבח, ניתן להשתמש בדגמים של כלי מטבח ומוצרי חשמל (לדוגמא, תנור חשמלי) המגיעים צבועים ומוכנים לתצוגה. 

חומרי מודלים לסטודנטים לאדריכלות ולעיצוב פנים 

אם נחוצים לכם חומרים לבניית מודלים לעיצוב פנים ולמטרות אדריכליות, תוכלו להשיג מגון חומרים אצל ספקים מתמחים. מדובר בספקים שמכירים את צרכי הסטודנט ואת תכלית המקצוע. לצד חומרים כמו קרטוני ביצוע או בסיסי מודלים, נמכרות ערכות של מודלים בנושאים מגוונים. לדוגמא, דגמים לעצוב מודל חוץ (ספסלים, תאורת רחוב) וכן דגמים לעיצוב פנים כגון דגמי רהיטים, דמויות אדם ממוזערות. ניתן לשלב אותם במודל הרצוי כפי שהם. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

מה זה שמאות מקרקעין

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של שמאות מקרקעין, היות ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח עם השנים. מדובר על אחד התפקידים המורכבים ביותר

קרא עוד »

מורים לפסנתר

יש הרבה מורים לפסנתר בארצנו. יש להם רמות שונות של מיומנות ומומחיות. חלקם טובים מאוד בללמד תלמידים ומבוגרים מתחילים ואחרים מומחים שיכולים ללמד תלמידים מתקדמים.

קרא עוד »