מיכאל פוליצר – למה חשוב ללמוד את שוק ההון עם גורם אנושי

הרבה מאוד תחומים בחיינו, עברו שינויים במהלך השנים, בפרט בכל מה שקשור לתהליכי למידה. היום אנחנו יכולים ללמוד על נושאים שונים, מבלי שנצטרך, לכאורה, לפגוש מרצים או מרצות, מבלי שנצטרך לצאת מהבית ולשבת בכיתה. 

ישנם מקרים בהם זה אפשרי ונכון לפעול בצורה כזו, אך ישנם לא מעט מקרים בהם, לא רק שזה לא נכון, זו אפילו טעות לנהוג כך מאחר ואנחנו לא באמת נבין את החומר ולא נוכל לעשות בו שימוש אופטימאלי כפי שאנחנו רוצים. דוגמא לכך, זה לימודי שוק ההון. אם אנחנו רוצים להשקיע בצורה חכמה, אזי שעלינו ללמוד באופן פרונטאלי או מול מרצה אמיתי, אפילו דרך המסך. אחרת אנחנו נתקשה מאוד לעשות את זה. 

דוגמא למרצה הוא מיכאל פוליצר. מדובר על מומחה בשוק ההון שפיתח שיטות למידה שונות אשר מאפשרות לנו להכיר ולהבין את התחום בצורה מקצועית ונכונה. בעזרת מיקי פוליצר נוכל להשקיע את הכסף שלנו כפי שאנחנו רואים לנכון, ובצורה אחראית ובטוחה. 

מדוע חשוב ללמוד בצורה פרונטאלית?

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט. לא מדובר בתחום סטנדרטי. שוק ההון הוא תחום מורכב, הכולל שימוש במספרים, מדדים ודברים אחרים שמשפיעים על תהליך הלמידה עצמו וכן על תהליך העבודה בפועל. 

לכן, אנחנו צריכים ללמוד את הנושא באופן מקצועי ולדעת כיצד להשתלב בו. לשם כך, רצוי לשבת עם מרצה בכיר כמו למשל מיכאל פוליצר שיצר תוכניות למידה מתאימות. לא ללמוד את הנושא, בעזרת מאמרים, מסמכים או סרטונים סטנדרטיים. אנחנו צריכים להבין את התחום לעומק. בשביל זה יש מרצים ואנשי מקצוע שמתמחים בו. הם ידעו לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים באופן אמיתי ומדויק.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...