איפה לומדים איך לנקות בסנפלינג

נקות בסנפלינג

שימוש בסנפלינג לצורך ניקוי יעדים גבוהים הוא שיטה חדשנית בעלת יתרונות רבים. בעזרת כבלים קל להגיע לחלונות של בניינים גבוהים וגם לגגות ולבצע בהם את התיקונים הנדרשים. פעולות של ניקוי, צביעה איטום וטיפול במרזבים נדרשות מפעם לפעם, תלוי במצבו של הבניין ובפגיעותו לאור תנאי מזג האוויר והסביבה וכן בלאי טבעי והצטברות לכלוך. עם זאת יש לזכור שמדובר בפעולה מסוכנת אשר דורשת מיומנות וניסיון לאור סכנת נפילה ופציעה חמורה, ואף מוות. שימוש בכבלי סנפלינג מחייבת רכישת ציוד מחברה אמינה וכן כוח פיזי רב, ורבים אינם מסוגלים לכך. לימוד ניקיון בסנפלינג כדאי רק כאשר מדובר בחברה המתמחה בכך.

לימודי ניקוי בסנפלינג

עובדים מיומנים בניקוי בסנפלינג או עבודות אינסטלציה בגובה עברו קורס הכשרה של חברה המתמחה בתחום והם יודעים לבצע מגוון פעולות לפי הצורך של מזמין העבודה. פעולות אלה כוללות ניקוי חלונות, איטום קירות וגגות, שיקום בטון, תיקוני טיח, הצבת שלטים בגובה ועוד. לפני הבחירה במבצע העבודה כדאי לקבל הוכחות על ניסיון בתחום זה והמלצות מחברים ומכרים. כמו כן רצוי לדרוש מהחברה תעודות ביטוח לעבודה, שעלולה גם להסתיים בנזקי גוף ורכוש. רצוי לבקש את התעודה גם מכל פועל בנפרד, ולא רק מהחברה המעסיקה אותו, כדי שתהיו בטוחים שאכן מדובר במומחה עם ניסיון רב.

שיקולים נוספים בבחירת מנקים בסנפלינג

כאשר אתם זקוקים בדחיפות לשיקום בטון, צביעה או כל פעולה אחרת שניתן לבצע באמצעות סנפלינג – כדאי להכיר חברה שתוכל לבצע את העבודה בלוח הזמנים הנדרש. בדרך כלל עדיף לבחור בחברה שפועלת קרוב אליכם, וזאת כדי להימנע מחוסר כדאיות ואיחורים של הפועלים. לפני חתימת החוזה תצטרכו לסכם את עניין הביטוח והאחריות, וזאת כדי למנוע הפתעות לא נעימות. 

נכתב בשיתוף אתר http://s-israel.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...