לוח דרושים בשנת 2019 – מדריך למחפש עבודה

לוח דרושים בשנת 2019

לחפש עבודה בשנת 2019 זה אתגר לא פשוט. אמנם פתרונות דיגיטליים נועדו להקל ולעזור. אבל לעיתים נראה כי מרוב עצים לא רואים את היער, ומספרם הרב של לוחות הדרושים מעמיד את מחפש העבודה במקום של חוסר אונים. כמה אפשר לבדוק ולנבור? כמה פעמים ניתן לשלוח קורות חיים בלי לקבל אות חיים כי עין אנושית שזפה את הקובץ? אכן לא קל. בואו וקבלו הדרכות לחיפוש עבודה יעיל בשנת 20191

כך מחפשים עבודה נכון לשנת 2019

  • הרחיבו אופקים – אז נכון שלמדתם מקצוע מסוים ואתם מכוונים את עצמכם לתחום עיסוק ספציפי. אבל זה לא יהיה חכם ללכת בראש קטן ולחפש בדיוק את המשרה שאתם חשבתם שטובה לכם. יש בשוק מגוון עצום של משרות מסוגים שונים. אז גם אם רכשתם מקצוע מסוים אין זה אומר שהמשרה שלכם חייבת להיות בדיוק זו שחלמתם עליה. לפעמים כשפותחים את הראש מוצאים משרה טובה פי כמה.
  • הגדירו סוכן חכם – כמה זמן וסבלנות צריך כדי להיכנס לאתרי הדרושים ולבחון את המודעות המתפרסמות? זה לא לכוחות שלכם. ואם אין לכם עבודה – זה אומר שנגזר עליכם לעבוד בחיפוש עבודה עשרים וארבע שעות ביממה? לגמרי לא. איך מציעים לגולשים באתר? תנו לסוכן החכם לעבוד עבורכם. הוא יציג משרות, יציע עבודה, ולכם יהיו חיים קלים יותר.
  • כתבו קורות חיים מקצועיים – כרטיס הביקור הראשון שאתם מציגים בפני המעסיק הפוטנציאלי שלכם הוא טופס קורות החיים. ולכן אתם לא יכולים להתפשר על מסמך בינוני. וודאו כי הוא ערוך על פי הכללים. בדקו האם הקובץ שלכם אכן מספר עליכם ומבטא את כל המעלות שיש לכם להציע למקום העבודה.
  • לא להרפות – דעו לכם שמציאת העבודה שלכם תלויה בפעילות שלכם. היו אקטיביים, שלחו קורות חיים ואל תהססו יתר על המידה. כל היסוס עלול לגרום לפספוס.
  • השכלה והרחבת אופקים – בעידן שלנו ככל שיש לכם יותר ידע ויכולות אתם שווים יותר. לכן לא נכון לשקוט על השמרים, גם אם אין לכם עדיין עבודה למדו באופן אוטו דידקטי או בקורסים מונחים.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...