איך להפוך ליועץ כלכלי

קורס ייעוץ משכנתא

בשנים האחרונות הדרישה ליועצים כלכליים גואה וזאת משום ההכרה שיועצים פיננסיים אכן מצליחים לשנות את חייהם של משפחות, יחידים ועסקים בכל הנוגע אל ניהול כלכלי נכון. כל אלו מובילים רבים להחליט ללמוד את תחום הייעוץ הכלכלי. אז איך להפוך ליועץ כלכלי? התחילו לקרוא

כללי ברזל – לומדים יועץ כלכלי

  1. בחירת מוסד לימודים – בוחרים במכללה או באוניברסיטה מוכרת אשר מציעה קורס יועצים ומאמנים כלכליים כחלק מלימודי התעודה שלה. תמיד חשוב לברר מהו משך הקורס, האם הוא מוצע במתכונת בוקר או ערב, מיהם המרצים אשר מעבירים את תכניו והיכן אותו מוסד לימודי קרוב למקום המגורים או העבודה שלכם.
  2. תכנים – תמיד יש לוודא שהתכנים המוצעים על ידי אותה מוסד לימודי אכן כוללים את מבואות החובה הבסיסיים ואת הכלים החשובים לכל יועץ כלכלי, כמו למשל בסיס בכלכלה התנהגותית, כל הקשור אל משכנתא, ייעוץ לעצמאים, המשמעות של שיקום כלכלי לאחר שיודעים איך לצאת מהמינוס, ניתוח מצב כלכלי, תכנון כלכלי ועוד.  
  3. האיזון הנכון – פרקטיקה לצד תיאוריה. תמיד חשוב לבחור קורס ייעוץ כלכלי אשר מאפשר לסטודנטים שלו שילוב של סימולציות המשקפות מקרי בוחן אמיתיים אל מול חומר עיוני. שילוב נכון של פרקטיקה ותיאוריה הם הנוסחה המנצחת.
  4. מיתוג ושיווק עצמי – תמיד חשוב לוודא שאותו מוסד לימודי אליו אתם מתכננים להירשם יעזור לכם גם בכל הקשור אל יישום מה שלמדתם בקורס, בפועל וזאת על ידי שהוא יספק לכם כלים שונים לשיווק עצמי וסדנת מכירות.
  5. תעודה – יועץ כלכלי עם תעודה מחברה ו/או אוניברסיטה מוכרות, כמו למשל אוניברסיטת בר אילן ומכון פילת, הוא יועץ מקצועי עליו ניתן להתבסס.

כעת, כל שנותר לעשות הוא לתלות את התעודה ולקבל את פניהם של הלקוחות הראשונים בחיוך רחב. בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...