איך לסגור עסקה? כל מה שרציתם לדעת

1966604-min

בקרב עסקים וארגונים רבים, המטרה העיקרית היא לסגור כמה שיותר עסקאות. בכדי להגיע לתוצאות הרצויות, חשוב ללמוד, לחקור ולדעת את כל מה שניתן על עסקאות. ככלל, ישנן חברות העוסקות ומסייעות לארגונים, להגיע לתוצאות המיוחלות, שכן קיימות שיטות בדוקות לעשות זאת, כל ארגון וצרכיו הוא. 

לא לפחד מהלקוח

תתפלאו, אבל גם לאנשי מכירות מנוסים, יש לא מעט פחדים וחששות. ממה? מהתנגדות של הלקוח, סרבנות, מהחשש שלא ירצה כלל לרכוש את המוצר, ומחשש נוסף, שיביע אי אמון במוכר. מדובר בתורה שלמה שחשוב ללמוד אותה, את אסטרטגיות המכירה הטובות ביותר בעבור העסק, ופילוח מדויק של קהל היעד. הלקוח תמיד יחפש את הערך המוסף. והיה ואיש המכירות ידבר יותר מידיי, הוא יכול ליצור אי אמון אצל הלקוח. הדיבור חייב להיות מדוד, ותכליתי, ויש לאפשר ללקוחות להיות כמה שיותר אקטיביים בהליך המכירה.

תנו ללקוחות את מה שהם מחפשים

בעת המכירה, יש להעניק ללקוח את התחושה שהוא מבצע את העסקה הטובה ביותר עבורו. הן מבחינת המחיר, מתן אחריות על המוצר, יש לאפשר לו תנאי תשלום נוחים, הספקה מהירה של המוצר וגם לאפשר לו על פי חוק הגנת הצרכן, להחזיר את המוצר באם איננו מעוניין בו.

הנחה נוספת כבונוס

אין לתמחר את מחיר העסקה מראש במחיר ההנחה. תמיד ניתן להציע ללקוח מראש הנחה ראשונית על המוצר, ואם מזהים שהוא עומד לסגור את העסקה, להציע אף הנחה נוספת. חשוב לפנות מול הלקוח אל הממונה על איש המכירות.

פסיכולוגיה

איש מכירות טוב, צריך לקלוט את הניואנסים הכי קטנים, להבין ולזהות מי הלקוח שעומד מולו, לנסות לקרוא את תנועות הגוף, הלך הרוח, ובכך לצבור יתרון אסטרטגי ולהצליח בכמה שיותר עסקאות.

מוזמנים ללמוד אצלנו איך למכור בצורה הטובה ביותר – סדנאות מכירה אלרו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

אמונה

מה זה אמונה?

אין דבר פשוט מלהאמין בדבר מוחשי. אני רואה תמונה? אני מאמין שהיא קיימת, אני רואה עולם? אני מאמין שהוא קיים. מוחו של כל יצור חי

קרא עוד »

האם אפשר לחנך חתולים

שלא כמו אצל כלבים וחיות בית אחרות, חתולים אגואיסטים באופן מובהק יותר מהשאר. חתולים איתם משאירים אם רצונם בתוכם אלא מוציאים אותו החוצה על ידי

קרא עוד »