ריהוט לבתי ספר לשבת יום שלם

ריהוט לבתי ספר

כיום עם התקדמות הטכנולוגיה, ושינוי החשיבה הלימודית ליצירתית יותר ויותר, החלו במערכת החינוך לשים את התלמיד במרכז, על ידי דאגה לריהוט משלים עבורו או כפי שבעלי המקצוע מכנים אקלים לימודי. 

במאמר זה נספר לכם על הריהוט החדש של בתי הספר השם את בתי הספר, כדואגים בראש ובראשונה לנוחות מקסימלית לתלמידים, על מנת לייצר לתלמידים סביבת לימודים מיטבית, כלומר יוכלו להנות מריהוט נוח. תלמידים, שנח להם, מקשיבים גם יותר טוב ולומדים יותר טוב.

הבדלים בין הריהוט שהיה בעבר לריהוט כיום 

עד לפני 20 שנה, היה ניתן לראות כיתות עם לוח ירוק וקופסת גירים שולחנות ירוקים וכיסאות ירוקים. כולם זוכרים עד כמה הכיסאות הללו לא היו נוחים בטח לישיבה ממושכת, אלא כיום ישנו דגש בכל מה שקשור לבחירת ריהוט לבתי ספר עם דגש על מספר כללים:

  • יצירתיים

אם בעבר הרהיטים היו מלבניים, כיום ישנו דגש רב על צורות שונות, כפי שניתן לראות כמו שולחנות בצורת פיצה או בצורת חצי ירח. 

  • חומרים 

ישנה ההתייחסות לחומרים נעימים שנוח לשבת עליהם הרבה זמן, ובתי ספר זנחו את כיסא הברזל הנושנים, ומעדיפים את הפלסטיק הקשיח, שיותר נח לישיבה. 

  • צבעוניות 

הרהיטים הם יותר צבעוניים, לדוגמא ישנם בתי ספר שנותנים לילדים לבחור את השולחן והכיסא בצבע האהוב עליהם, כמו כן ישנם גם צבעים מיוחדים כמו צבעי פסטל שהם משרים רוגע. 

  • ישיבה בקבוצות 

כיום שמים דגש על נוחות של ישיבה בקבוצות, אך יחד עם זאת נותנים דגש לפרטיות של כל ילד, על ידי תא אישי מעוצב, כמו כן שמים דגש על הנוחות של הילדים התאים האישיים גדולים מספיק, על מנת שילדים יוכלו לשים בהם ספרים ומחברות.

למידע מקצועי ומגוון רהיטים נוספים בקרו באתר http://www.idanelgani.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...