קורס אנגלית לילדים

כל ילד יכול להיות דובר אנגלית! גם אם ההורים שלו לא ממש שולטים בשפה, או שהם דוברי אנגלית אך לא במסגרת המשפחה. לימודי שפה הם אחד הדברים החשובים שכל אחד יכול לעשות על מנת לאפשר לעצמו להתמודד בארצות זרות או מול חברה זרה. כדי להתמודד מול תכנים בשפה זרה וגם להציע תכנים לדוברי שפת זרות. ההמלצה היא להשקיע בכך כבר בשנות הילדות. בשנים בהם הראש קולט במהירות נכון וכדאי ללמוד ולשנן, התוצאות טובות פי כמה והן נכס ממשי לכל החיים.

קורס אנגלית שהילד ישמח להשתתף בו

חשוב מאוד לבחור קורס אנגלית שהילד ישמח להיות נוכח בו. הכוונה לכך שהקורס יעורר מוטיבציה בילד ויגרום לו להשקיע, לשנן וללמוד. ככל שהילד יראה את התועלת וישמח להשקיע, כך התוצאות תהיינה טובות יותר. כאשר הילד משתף פעולה ההורים יכולים עקוב מהצד אחרי ההתקדמות בלי לדבר ובלי לשכנע. הילד רוכש מרצונו החופשי את השפה וקונה בה שליטה. אכן, התוצאות תדברנה בעד עצמן והוא יוכל לפטפט, להתנסח ולנהל אינטראקציות בשפה האנגלית.

קורס אנגלית טוב יהיה מורכב מכמה מרכיבים שמשלימים האחד את השני. בין היתר הקורס יכלול שיעורים פרונטליים בוידאו או בכיתה. כמו כן יכללו השיעורים מטלות בית, שיחות באנגלית עם חברים, תוכניות בטלפון ואמצעים שונים לתרגול החומר שלמדנו. המטרה הינה להוביל את הילד לשליטה מקסימלית בשפה לצד שיפור הביטחון העצמי שלו מול הידע שהוא צבר. ניתן לומר שקורס אנגלית לילדים מוצלח יוכל להקנות את השפה ולהוות נקודת פתיחה טובה יותר לשפר את הידע והשליטה, ולרכוש את השפה כשפת אם ממש. מה שילווה את הילד לחיים ויאפשר לו להגיע לתפקידים ולמקומות שהוא לא יכול היה להגיע אליהם בלי לשלוט בשפה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...