5 טיפים לבחירת תיק לבית ספר לילדים

5 טיפים לבחירת תיק לבית ספר לילדים

בכל בוקר הוא מתארגן, מסתדר מול המראה ויוצא לבית הספר. אבל מה עם התיק לבית הספר. כן, התיק הזה שהוא מכתף על הגב ואתו הוא יוצא לדרכו? התיק הוא הפריט היחיד שמלווה את הילד מהבית אל בית הספר, והוא יהיה אתו במהלך היום כולו. כדי שהוא ימלא את התפקיד בהצלחה חשוב כל כך לבחור בשימת לב את התיק, ולוודא כי הוא אכן ימלא את התפקיד שלו בהצלחה.

כך בוחרים את התיק לבית הספר

  1. נוחות ובריאות הגב – הילד מכתף את התיק ויוצא לדרך. בריאות הגב חשובה כל כך, במיוחד בגיל הצעיר בו כל פגיעה עלולה להיות חמורה ולגרום לנזק בלתי הפיך. היות שכך יש להתייחס לפן זה בעת בחירת תיקי ילדים. יש תיקים אורתופדיים בעלי מבנה מיוחד שנועד להתאים למבנה הגב של הילד.
  2. ארגון ושליטה – הילד אמור להשתלט על הנעשה בתיק, ולארגן את כל החפצים שיהיו בו. כדי לאפשר לו להצליח בכך חשוב שיהיו בתיק תאים שונים ומגוון כיסים. כך שלכל פריט ולכל חפץ יהיה מקום מסודר ומאורגן. כך הילד יכול להשתלט על הנעשה בתיק שלו, ולמצוא כל חפץ וחפץ ברגע שהוא צריך אותו.
  3. עיצוב ומראה – הילד חייב לאהוב את התיק שלו. וזה לא כל כך קשה היום. יש כיום באתר טוש ילדים מבחר רחב של תיקים במבחר עיצובים ושלל צבעים. דמויות מלהיבות מעטרות את התיקים, והילד יכול ליהנות מתיק מוצלח ויפה שאהוב עליו.
  4. מותג – יש מותגי תיקים ידועים. אלו חברות מוכרות וותיקות שמייצרות תיקי איכות ברמה גבוהה ובעיצובים מלהיבים.
  5. איכות – יש להתייחס לפן של איכות התיק. כדי שהתיק יוכל לשמש את הילד כיאות, בלי להתפורר או להיפרם חשוב מאוד לוודא כי התיק איכותי ועמיד. שהוא נשמר במצב חדש לאורך תקופת שימוש ממושכת.
  6. כביס – תיק עלול להתלכלך. זה יכול להיות עט מקולקל שמכתים את התיק, אוכל, בקבוק שתיה וכדומה. אם התיק כביס תוכלו לכבס אותו ולהחזיר אותו למצב נקי ובוהק כשם שהיה בתחילה.
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

ספרי פסיכומטרי

ספרי פסיכומטרי

פסיכומטרי הוא אחד המבחנים החשובים ביותר שיצא לכם להיתקל בהם בחייכם. אם אתם מתכננים ללמוד במוסד אקדמי להשכלה גבוהה ותרצו ללמוד תואר ראשון, ברוב מסלולי

קרא עוד »