פעילות ODT לילדים: המאגר בו נמצאים כל הרעיונות

action-activity-boy-children-296301

לא מעט רכזי חברה בבתי ספר יסודיים או תיכון, המעוניינים לארגן ימי כיף וגיבוש כיתתיים או שכבתיים, מוצאים את עצמם תוהים איזה פעילות כדאי להעמיד במרכז היום. הפעילות הנדרשת עבור ימי גיבוש מעין אלה היא פעילות אשר מצד אחד תסב עניין, הנאה ואתגר עבור כלל המשתתפים בה ומצד שני, תהיה בעלת ערך מוסך ותסייע לתלמידים לסיים את היום בהרגשה שהם למדו משהו חדש על עצמם ועל חבריהם. אחת הפעילויות הטובות ביותר כיום עבור ימי גיבוש לילדים היא פעילות או די טי.

מהי פעילות ODT לילדים?

פעילות ODT מתבססת על משימות שונות שיש לעמוד בהם בקבוצה. הפעילות לרוב תערך במקום שיכול לסייע לילדים להתנתק מחיי היומיום השגרתיים שלהם. המשימות עצמן ידרשו מהילדים לשתף פעולה על מנת לעבור אותן בצורה הטובה ביותר וכן, ידרשו מכל תלמיד באופן אישי להאמין בעצמו וביכולותיו, להשתמש ביכולות השונות שלו ולאפשר לעצמו להאמין בעצמו ובכוחות שלו. המשימות עצמן מאוד מאתגרות והן דורשות מחשבה יצירתית. האתגר אשר המשימות מציבות בפני הילדים, מאפשר להם להנות מתחושה שהם יכולים להתמודד עם כל דבר בצורה מוצלחת. פעילות או די טי הנערכת בצורה הטובה ביותר עבור ילדים, יכולה להסב להם לא מעט עניין והנאה אך גם ללמד אותם על עצמם ועל חבריהם לא מעט. כמו כן, מדובר על פעילות שיכולה ללמד את הילדים אודות גיבוש ועבודת צוות, קבלת האחר ועוד.

כיצד בונים פעילות ODT לילדים בצורה הטובה ביותר

כיום תוכלו למצוא מגוון אתרים שבהם יש רעיונות למשימות הקשורות לאו די טי. אולם, על אף שגם אתם עצמכם תוכלו להנחות את הפעילות, על מנת שהפעילות אכן תממש את מטרותיה, כדאי שתבחרו באנשי מקצוע אשר יודעים כיצד להעביר את הסדנאות המדוברות בצורה הטובה ביותר. אנשי מקצוע מעין אלה יסייעו לכם לבנות את המשימות השונות בהתאם למטרות שאתם מעוניינים להשיג באמצעות הפעילות ולהנחות את הפעילות בצורה הטובה ביותר. אין ספק שפעילות OTD לילדים משמעותית ואיכותית יותר אם מעבירים אותה בצורה נכונה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

מאגר עבודות אקדמיות בתעשייה וניהול

תרגול פסיכומטרי

מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן המיועד לבחינת יכולות לימודיות של אנשים וסיווג שלהם לפי ציון. ככל שהציון גבוה יותר כך יכולות הלימוד גבוהות יותר ומקנות כרטיס

קרא עוד »