כמה יעלה לכם חדרי ישיבות לפי שעה?

תקופת הקורונה עודדה ארגונים ועסקים רבים לבצע צמצומים ואפילו לקפל את ”הבסטה“. אחת הסיבות לכך קשורה לעובדה שאותם בעלי עסקים הבינו עד כמה ניתן לחסוך בעלויות ולאפשר לעובדים לעבוד מהבית ורק שיש בכך צורך להביאם לפגישות או לחילופין להשכיר חללים לכל מיני מטרות כמו למשל ישיבות. כתוצאה מכך חלה עלייה בביקוש עבור השכרת חדרי ישיבות לפי שעה. אז כמה זה בעצם אמור לעלות? ובכן, יש כמה קריטריונים משמעותיים שמשפיעים על העלות של חדר ישיבות לפי שעה.

  1. מיקום – אין מה לעשות, יש בארץ אזורים יותר יקרים ויש אזורים שהם פחות יקרים ושוב זה עניין של היצע מול ביקוש. למשל, חדר ישיבות בתל אביב, יעלה יותר מאשר חדר ישיבות ברחובות או נס ציונה. 
  2. גודל החלל – ברוב המקרים, ככל שהחלל יותר גדול, העלות שלו תהיה גבוהה יותר וזה עוד משהו שצריך לקחת בחשבון, משום שהרבה פעמים אנחנו צריכים להשכיר חלל שיהיה עבורנו מספיק גדול. 
  3. מה יש בחלל? יש כל מיני סוגים של חללי ישיבות המצויידים במגוון של מוצרים כמו מערכת סאונד, מקרן, שולחנות ייחודיים, תאורה מיוחדת, כסאות נוחים. ככל שהחלל יהיה מצויד יותר, מאובזר יותר וחדשני יותר, כך העלות שלו תהיה גבוהה יותר. 

המחיר בגדול נע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בודדים ליום או לכמה שעות. לפני שאתם בוחרים חדר ישיבות, חשוב לשים לב שחדר הישיבות אכן מספק מענה לצרכים שלכם, שהוא מספיק גדול בהתאם לכמות האנשים שמגיעים לישיבה, שהוא ממוקם באזור שנוח להגיע אליו, אולי אפילו לבדוק לפני כן את נושא החניה וכמובן שהאנשים שבבעלותם אותו חלל מתחשבים בבקשות שלכם. מידע נוסף באתר https://mycampus.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

כתיבת סמינריון

טיפים לכתיבת סמינריון:

בשורות הבאות נכתוב מספר טיפים חשובים לכתיבת עבודת סמינריון, כלהלן: ניסוח שאלת המחקר- חשוב כי שאלת המחקר תנוסח בדרך של שאלה, כגון האם קיים קשר

קרא עוד »