כדאי להכיר: טלי אנגור – טיפול באוטיזם

boy-wearing-green-crew-neck-shirt-jumping-from-black-stone-939702

מרגישים שקראתם כל דבר אפשרי בנושא הספקטרום האוטיסטי? חקרתם, בדקתם ומיציתם את כל הכלים המצויים בכדי לאפשר לבן המשפחה שלכם, הנמצא על הספקטרום, חיים טובים יותר ובריאים יותר. אתם לא אנשים שמוותרים כל כך מהר וטוב שכך. כח הרצון שלכם הוביל אתכם ישירות אל T.A.C, שיטת הטיפול באוטיזם אצל טלי אנגור המסייעת בהפחתת תסמיני אוטיזם.

מה אומרת שיטת T.A.C וכיצד היא תומכת בהפחתת תסמיני אוטיזם?

טלי אנגור, מובילת השיטה, החלה את לימודיה האקדמאיים לפני קצת יותר מעשור, בתחום הרוקחות, ומשם בעזרת מגוון האוניברסיטאות המובחרות החלה לנגוע בתחומים ספציפיים יותר בתחומים הקשורים לתזונה כחלק מייעוץ קליני. בהמשך הדרך עברה התמחות בגישה אינטגרטיבית באוטיזם והיתר היסטוריה. 

בכך שהגיעה מרקע של רוקחות, עברה דרך הרפואה הקונבנציונלית והאלטרנטיבית, הצליחה טלי אנגור לפתח את שיטת T.A.C ולעזור לאנשים רבים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי להפחית את תסמיני האוטיזם שלהם ואף להגיע להחלמה מלאה מן החוסרים שהיו מצויים בגופם. למעשה, השיטה שייכת לרפואה המשלימה ובעזרת בדיקות מעבדה מסוימות וייחודיות ניתן לזהות לקויות בתהליכי חילוף החומרים של אוטיסטים רבים, באופן אינדיבידואלי, ובכך לשפר את מצבם הבריאותי. 

איתור וטיפול בבעיות בחילוף החומרים, משמעו בדיקת מדדי הגוף, כמויות הויטמינים, המינרלים והחומצות המצויות בגוף. לאחר הערכת המצב ניתן יהיה לשלב בתזונה היומיומית מאכלים ותוספי מזון שיוכלו לשפר באופן משמעותי בתסמיני האוטיזם. 

מילדים חסרי מנוחה, עם בעיות שינה, חרדות, עצבנות, בעיות בקשב ובריכוז ומנעד תסמיני אוטיזם אחרים, תוכלו להיווכח בעצמכם כיצד התוספים הנכונים ישפרו את ההתנהגות הגופנית, יאזנו את המדדים של הגוף, ישפרו את התקשורת המילולית וכמו כן יעזרו בשילוב בחברה ויתרמו ליכולות החברתיות.

עם זאת, אין זה אומר שאתם צריכים לזנוח את השיטות המקובלות או אלה שאתם עובדים איתן כיום. רפואה משלימה, כשמה כן היא, נועדה בכדי להשלים את החוסרים שהרפואה הקונבנציונלית לא משלימה. 

על כן, ההמלצה הנכונה ביותר תהיה לשלב בין הרפואה הקונבנציונלית למשלימה, ממש כמו שטלי אנגור עשתה והגיעה לפיתוח שיטת T.A.C, שהפחיתה וממשיכה להפחית בתסמיני האוטיזם בילדים אוטיסטים רבים.
הקליקו כאן לצפייה בפרופיל הטוויטר של טלי אנגור!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי גם תשמחו לקרוא...

האם אפשר לחנך חתולים

שלא כמו אצל כלבים וחיות בית אחרות, חתולים אגואיסטים באופן מובהק יותר מהשאר. חתולים איתם משאירים אם רצונם בתוכם אלא מוציאים אותו החוצה על ידי

קרא עוד »